Egy bulvár beszélgetés

Kategória: 

Természetesen, nem állítjuk, hogy Kalmár János rosszat szeretne, vagy Pataki Attila ártani szeretne az UFO kutatásnak, de tagadhatatlan, hogy ez a bulvár média produkció sokat árt.
Elhangzik, benne néhány érdekes információ, például, hogy az esetleges szemtanúk mit tehetnek, de leginkább az egész beszélgetés a "klipp" elején egy pillanatra felbukkanó madzagra kötött "lebegő pogácsa" szintjén volt. Viszont cserébe az egyedül álló felvételről nemsokat, de leginkább semmitt sem lehetett megtudni.
Sajnos a társadalom egy nagy része pont az ilyen színes televíziós magazinokból itélni meg a világot és benne az egyébként is mostohagyerekkénk kezelt UFO kutatást.

Kár érte.

Ettől függetlenül további eredményes és jó munkát kívánunk a Magyar UFO Kutató Szövetségnek, reméljük munkájukat minél több siker fogja övezni.

Forrás: 
RTL klub
ParaHÍR